Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP025WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP025WHP22 Canvas® Plate 11" X 11" X 1/2" Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP025WHP22 |
| Manufacturer Part # | DDP025WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Size | 11.000" = 11" |
| Edge Type | Curved Edge |
| Shape | Square |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 19.84 lbs |
| UPC | 840291009203 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP025WHP22, Canvas® Plate, 11" x 11" x 1/2", square, curved edges, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
