Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP014WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP014WHP23 Harmony™ Plate 10" Dia. X 1" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP014WHP23 |
| Manufacturer Part # | DDP014WHP23 |
| Size | 10.000" = 10" |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 25.35 lbs |
| UPC | 840291011350 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP014WHP23, Harmony™ Plate, 10" dia. x 1", round, raised edge, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
