Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP004WHP21 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP004WHP21 Spiral® Plate 14" X 7" Rectangle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP004WHP21 |
| Manufacturer Part # | DDP004WHP21 |
| Material | Porcelain |
| Size | 14.000" = 14" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.75" |
| Width | 7" |
| Depth | 14" |
| Weight | 8.6 lbs |
| UPC | 840291004239 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP004WHP21, Spiral® Plate, 14" x 7", rectangle, porcelain, white (Packed By: 4 Each Per Case)
