Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH disposable container covers and lids.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCV177CLT28 disposable container covers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCV177CLT28 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Servewise™ Disposable Plate Cover - cs
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCV177CLT28 |
| Manufacturer Part # | DCV177CLT28 |
| Color | Clear |
| Construction | Plastic |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 840291046994 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCV177CLT28, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Servewise™ Disposable Plate Cover, 7" x 7" x 1", for 6-1/2" square plate, plastic, clear (200 each per case) (Packed By: Cs)
