Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china covers and lids.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCV000WHP23 china covers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCV000WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Monaco Cloche
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCV000WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCV000WHP23 |
| Type | Bowl Lid |
| Material | Porcelain |
| Height | 4" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 13.9 lbs |
| UPC | 840291013804 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCV000WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Monaco Cloche, 5-1/4" dia. x 4", round, large, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
