Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS077BEP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS077BEP23 Mezze™ Saucer 4-1/2" Dia. X 1/2" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS077BEP23 |
| Manufacturer Part # | DCS077BEP23 |
| Size | 4.5" To 4.99" |
| Construction | Porcelain |
| Shape | Round |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 3.46 lbs |
| UPC | 840291065360 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS077BEP23, Mezze™ Saucer, 4-1/2" dia. x 1/2", round, sesame (Packed By: 12 Each Per Case)
