Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS074BSS23 metal saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS074BSS23 Bevel Saucer 4.25" X 4.25" X 0.5"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS074BSS23 |
| Manufacturer Part # | DCS074BSS23 |
| Size | 4" |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291058294 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS074BSS23, Bevel Saucer, 4.25" x 4.25" x 0.5"H, Round, Brushed Finish, Stainless Steel, Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
