Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS072BSS23 metal saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS072BSS23 Bevel Saucer 6.25" X 6.25" X 0.5"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS072BSS23 |
| Manufacturer Part # | DCS072BSS23 |
| Construction | Stainless Steel |
| Size | 6" |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 3.74 lbs |
| UPC | 840291058270 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS072BSS23, Bevel Saucer, 6.25" x 6.25" x 0.5"H, Round, Brushed Finish, Stainless Steel, Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
