Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS063BEP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS063BEP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Catalyst® Seattle Saucer
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS063BEP23 |
| Manufacturer Part # | DCS063BEP23 |
| Construction | Porcelain |
| Size | 4.5" To 4.99" |
| Shape | Round |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 2.87 lbs |
| UPC | 840291043887 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS063BEP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Catalyst® Seattle Saucer, 4-3/4" dia. x 3/4"H, round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
