Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS056BEP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS056BEP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tides™ Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS056BEP23 |
| Manufacturer Part # | DCS056BEP23 |
| Construction | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 3.31 lbs |
| UPC | 840291026705 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS056BEP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tides™ Cup, 3 oz., porcelain, semi-matte glaze, scallop (Packed By: 12 Each Per Case)
