Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS046BKP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS046BKP23 Kiln® Cup 10 Oz. 3-3/4" Dia. X 3"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS046BKP23 |
| Manufacturer Part # | DCS046BKP23 |
| Construction | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 3" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 9.48 lbs |
| UPC | 840291024381 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS046BKP23, Kiln® Cup, 10 oz., 3-3/4" dia. x 3"H, porcelain, glazed finish, pepper (Packed By: 12 Each Per Case)
