Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH cup and saucer sets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS043WHP22 cup and saucer sets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS043WHP22 Seattle Cup And Saucer Set 2-1/2 Oz. 2-1/2" Dia. X 1-3/4"H Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS043WHP22 |
| Manufacturer Part # | DCS043WHP22 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 2.87 lbs |
| UPC | 840291014375 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS043WHP22, Seattle Cup and Saucer Set, 2-1/2 oz., 2-1/2" dia. x 1-3/4"H cup, 4-3/4" dia. saucer, round (Packed By: 6 Each Per Case)
