Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS038WHP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS038WHP23 Harmony™ Saucer 4-1/2" X 1/4" Raised Edge
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS038WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS038WHP23 |
| Shape | Round |
| Size | 4.5" To 4.99" |
| Construction | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 3.1 lbs |
| UPC | 840291014320 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS038WHP23, Harmony™ Saucer, 4-1/2" x 1/4", raised edge, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
