Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS033WHP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS033WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Seattle Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS033WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS033WHP23 |
| Stacking | Non-stackable |
| Construction | Porcelain |
| Height | 3" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 9 lbs |
| UPC | 840291011589 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS033WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Seattle Cup, 14 oz., 4-1/2" dia. x 3", round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
