Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS026WHP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS026WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Monaco Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS026WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS026WHP23 |
| Stacking | Stackable |
| Construction | Porcelain |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 6.39 lbs |
| UPC | 840291011435 |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS026WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Monaco Cup, 9 oz., 3-1/4" dia. x 2-1/2 x 2-1/4"H", round, wide rim, stackable, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
