Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS024WHP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS024WHP23 Spiral® Saucer 5-3/4" Dia. X 3/4" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS024WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS024WHP23 |
| Size | 5.5" To 5.99" |
| Shape | Round |
| Construction | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291011220 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS024WHP23, Spiral® Saucer, 5-3/4" dia. x 3/4", round, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
