Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS023WHP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS023WHP23 Spiral® Cup 8 Oz. 3-1/2" Dia. X 2-3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS023WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS023WHP23 |
| Construction | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291011213 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS023WHP23, Spiral® Cup, 8 oz., 3-1/2" dia. x 2-3/4", round, with handle, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
