Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS019WHP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS019WHP23 Soho Cup 3 Oz. 2-1/2" Dia. X 2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS019WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS019WHP23 |
| Construction | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 3.09 lbs |
| UPC | 840291011060 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS019WHP23, Soho Cup, 3 oz., 2-1/2" dia. x 2"H, round, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
