Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS012WHP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS012WHP23 Soho Saucer 5-1/4" Dia. X 1/2"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS012WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS012WHP23 |
| Shape | Round |
| Construction | Porcelain |
| Size | 5.0" To 5.49" |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291011015 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS012WHP23, Soho Saucer, 5-1/4" dia. x 1/2"H, round, raised rim, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
