Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH cup and saucer sets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DCS005WHP23 cup and saucer sets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DCS005WHP23 Seattle Cup And Saucer Set 6 Oz. 3-1/4" Dia. X 2-1/4" Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DCS005WHP23 |
| Manufacturer Part # | DCS005WHP23 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 11.02 lbs |
| UPC | 840291004406 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DCS005WHP23, Seattle Cup and Saucer Set, 6 oz., 3-1/4" dia. x 2-1/4" cup, 5-1/2" dia. saucer, round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
