Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO199PIP21 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO199PIP21 Mezze™ Bowl 36 Oz. 9-1/4" Dia. X 1-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO199PIP21 |
| Manufacturer Part # | DBO199PIP21 |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 9" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 6.72 lbs |
| UPC | 840291062871 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO199PIP21, Mezze™ Bowl, 36 oz., 9-1/4" dia. x 1-1/2", round, guava (Packed By: 4 Each Per Case)
