Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO198BEP21 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO198BEP21 Mezze™ Bowl 48 Oz. 8-3/4" Dia. X 2-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO198BEP21 |
| Manufacturer Part # | DBO198BEP21 |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Size | 8" |
| Height | 2.25" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 6.39 lbs |
| UPC | 840291065339 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO198BEP21, Mezze™ Bowl, 48 oz., 8-3/4" dia. x 2-1/4", round, sesame (Packed By: 4 Each Per Case)
