Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO197PIP22 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO197PIP22 Mezze™ Bowl 26 Oz. 7" Dia. X 2-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO197PIP22 |
| Manufacturer Part # | DBO197PIP22 |
| Size | 7" |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Material | Porcelain |
| Height | 2.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 6.32 lbs |
| UPC | 840291062796 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO197PIP22, Mezze™ Bowl, 26 oz., 7" dia. x 2-1/4", round, guava (Packed By: 6 Each Per Case)
