Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 9-16 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO196BRP23 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO196BRP23 Mezze™ Bowl 16 Oz. 5-1/2" Dia. X 2-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO196BRP23 |
| Manufacturer Part # | DBO196BRP23 |
| Size | 5" |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 9.92 lbs |
| UPC | 840291062734 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO196BRP23, Mezze™ Bowl, 16 oz., 5-1/2" dia. x 2-1/4", round, cinnamon (Packed By: 12 Each Per Case)
