Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO189BEP21 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO189BEP21 Catalyst® Bowl 62 Oz. 10-3/5" Dia. X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO189BEP21 |
| Manufacturer Part # | DBO189BEP21 |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Size | 10" |
| Material | Porcelain |
| Height | 2.25" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 8.81 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO189BEP21, Catalyst® Bowl, 62 oz., 10-3/5" dia. x 2", round, coupe, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
