Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO184GYP21 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO184GYP21 Bevel Bowl 38 Oz. 8.75" X 8.75" X 1.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO184GYP21 |
| Manufacturer Part # | DBO184GYP21 |
| Type | General Usage |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 8" |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291044327 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO184GYP21, Bevel Bowl, 38 oz., 8.75" x 8.75" x 1.75"H, Round, High Gloss, Porcelain, Stone (Packed By: 4 Each Per Case)
