Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO183BLP21 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO183BLP21 Bevel Bowl 44 Oz. 9.25" X 9.25" X 1.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO183BLP21 |
| Manufacturer Part # | DBO183BLP21 |
| Size | 9" |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.75" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 840291054135 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO183BLP21, Bevel Bowl, 44 oz., 9.25" x 9.25" x 1.75"H, Round, High Gloss, Porcelain, Lapis (Packed By: 4 Each Per Case)
