Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 9-16 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO164GRP23 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO164GRP23 Artefact™ Bowl 11 Oz. 5.25" Dia. X 1-3/4"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO164GRP23 |
| Manufacturer Part # | DBO164GRP23 |
| Type | General Usage |
| Size | 5" |
| Geometric Shape | Round |
| Height | 1.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 6.61 lbs |
| UPC | 840291057181 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO164GRP23, Artefact™ Bowl, 11 oz., 5.25" dia. x 1-3/4"H, round, porcelain, reactive finish, moss (Packed By: 12 Each Per Case)
