Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO162WHP23 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO162WHP23 Artefact™ Bowl 24 Oz. 9-1/4" Dia. X 1-1/2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO162WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO162WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 9" |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 20.94 lbs |
| UPC | 840291035820 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO162WHP23, Artefact™ Bowl, 24 oz., 9-1/4" dia. x 1-1/2"H, round, low, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
