Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal soup salad pasta cereal bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO160ANS23 metal soup salad pasta cereal bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO160ANS23 Mod® Bowl 19 Oz. 3-3/4" X 3-3/4" X 3-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO160ANS23 |
| Manufacturer Part # | DBO160ANS23 |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 3" |
| Shape | Square |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291028822 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO160ANS23, Mod® Bowl, 19 oz., 3-3/4" x 3-3/4" x 3-1/2", tall, square, stainless steel, antique finish (Packed By: 12 Each Per Case)
