Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal soup salad pasta cereal bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO159ANS23 metal soup salad pasta cereal bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO159ANS23 Mod® Bowl 21 Oz. 5-1/2" X 5-1/2" X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO159ANS23 |
| Manufacturer Part # | DBO159ANS23 |
| Size | 5" |
| Shape | Square |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291028693 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO159ANS23, Mod® Bowl, 21 oz., 5-1/2" x 5-1/2" x 2", square, stainless steel, antique finish (Packed By: 12 Each Per Case)
