Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO155WHP22 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO155WHP22 Monaco Bowl 20 Oz. 12" Dia. X 1-3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO155WHP22 |
| Manufacturer Part # | DBO155WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Size | 12" |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 18.74 lbs |
| UPC | 840291027290 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO155WHP22, Monaco Bowl, 20 oz., 12" dia. x 1-3/4", round, wide rim, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)
