Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO144GRP22 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO144GRP22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kiln® Bowl
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO144GRP22 |
| Manufacturer Part # | DBO144GRP22 |
| Material | Porcelain |
| Type | General Usage |
| Size | 8" |
| Geometric Shape | Round |
| Height | 2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 840291024077 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO144GRP22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kiln® Bowl, 34 oz., 8-1/2" dia. x 2"H, round, porcelain, glazed finish, leek (Packed By: 6 Each Per Case)
