Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH 0 - 8 oz china bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO141GRP23 0 - 8 oz china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO141GRP23 Kiln® Bowl 7 Oz. 4" Dia. X 2-1/4"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO141GRP23 |
| Manufacturer Part # | DBO141GRP23 |
| Type | General Usage |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 4" |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4" |
| Weight | 4.63 lbs |
| UPC | 840291023926 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO141GRP23, Kiln® Bowl, 7 oz., 4" dia. x 2-1/4"H, round, porcelain, glazed finish, leek (Packed By: 12 Each Per Case)
