Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO130WHP21 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO130WHP21 Spiral® Flare Bowl 28 Oz. 10" Dia. X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO130WHP21 |
| Manufacturer Part # | DBO130WHP21 |
| Material | Porcelain |
| Size | 10" |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Height | 2.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 7.05 lbs |
| UPC | 840291023308 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO130WHP21, Spiral® Flare Bowl, 28 oz., 10" dia. x 2", round, porcelain, white (Packed By: 4 Each Per Case)
