Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO099WHP23 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO099WHP23 Harmony™ Bowl 23 Oz. 6" Dia. X 2-3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO099WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO099WHP23 |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Size | 6" |
| Material | Porcelain |
| Height | 2.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 11.8 lbs |
| UPC | 840291019851 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO099WHP23, Harmony™ Bowl, 23 oz., 6" dia. x 2-3/4", round, tall, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
