Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 9-16 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO079WHP23 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO079WHP23 Harmony™ Bowl 10 Oz. 6" Dia. X 1-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO079WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO079WHP23 |
| Size | 6" |
| Material | Porcelain |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 8.55 lbs |
| UPC | 840291017451 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO079WHP23, Harmony™ Bowl, 10 oz., 6" dia. x 1-1/2", round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
