Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO078WHP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO078WHP23 Bowl 2 Oz. 3-1/2" X 2-3/4" X 1"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO078WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO078WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 3" |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 2.43 lbs |
| UPC | 840291014290 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO078WHP23, Bowl, 2 oz., 3-1/2" x 2-3/4" x 1", teardrop, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
