Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH 0 - 8 oz china bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO077WHP23 0 - 8 oz china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO077WHP23 Monaco Bowl 3-1/2 Oz. 9-1/4" Dia. X 1-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO077WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO077WHP23 |
| Size | 9" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Type | General Usage |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 18.2 lbs |
| UPC | 840291014283 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO077WHP23, Monaco Bowl, 3-1/2 oz., 9-1/4" dia. x 1-1/2", round, wide rim, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
