Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH 0 - 8 oz china bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO072WHP22 0 - 8 oz china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO072WHP22 Origami® Bowl 7 Oz. 5" X 5" X 2-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO072WHP22 |
| Manufacturer Part # | DBO072WHP22 |
| Geometric Shape | Square |
| Type | General Usage |
| Material | Porcelain |
| Size | 5" |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 4.41 lbs |
| UPC | 840291013743 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO072WHP22, Origami® Bowl, 7 oz., 5" x 5" x 2-1/2", square, flared edge, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
