Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH 0 - 8 oz china bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO070WHP22 0 - 8 oz china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO070WHP22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kyoto™ Serving Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO070WHP22 |
| Manufacturer Part # | DBO070WHP22 |
| Geometric Shape | Square |
| Material | Porcelain |
| Size | 6" |
| Type | Serving |
| Height | 1.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 7.72 lbs |
| UPC | 840291013729 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO070WHP22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kyoto™ Serving Dish, 1 cup (8 oz.), 6" x 6", square, footed, linear design, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
