Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal soup salad pasta cereal bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO068GOS22 metal soup salad pasta cereal bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO068GOS22 Harmony™ Bowl 6 Oz. 3-3/4" Dia. X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO068GOS22 |
| Manufacturer Part # | DBO068GOS22 |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 3" |
| Shape | Round |
| Height | 2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 2.16 lbs |
| UPC | 840291027535 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO068GOS22, Harmony™ Bowl, 6 oz., 3-3/4" dia. x 2", round, small, footed, stainless steel, matte brass finish (Packed By: 6 Each Per Case)
