Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO062WHP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO062WHP23 Bowl 1 Oz. 3-1/2" Dia. X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO062WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO062WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 3" |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 2.65 lbs |
| UPC | 840291013675 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO062WHP23, Bowl, 1 oz., 3-1/2" dia. x 2", round, slanted, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
