Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO057WHP21 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO057WHP21 Bowl 32 Oz. 9" Dia. X 5"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO057WHP21 |
| Manufacturer Part # | DBO057WHP21 |
| Material | Porcelain |
| Size | 9" |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Slanted |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 10.8 lbs |
| UPC | 840291011572 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO057WHP21, Bowl, 32 oz., 9" dia. x 5", round, slanted, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
