Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bouillon cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO054WHP23 china bouillon cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO054WHP23 Monaco Bouillon 9 Oz. 4" Dia. X 2-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO054WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO054WHP23 |
| Construction | Porcelain |
| Height | 2.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 7.05 lbs |
| UPC | 840291011428 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO054WHP23, Monaco Bouillon, 9 oz., 4" dia. x 2-1/4", round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
