Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH 0 - 8 oz china bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO047WHP23 0 - 8 oz china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO047WHP23 Mod® Bowl 7 Oz. 3-1/2" X 3-1/2" X 2-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO047WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBO047WHP23 |
| Geometric Shape | Square |
| Type | General Usage |
| Material | Porcelain |
| Size | 3" |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 6.17 lbs |
| UPC | 840291009425 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO047WHP23, Mod® Bowl, 7 oz., 3-1/2" x 3-1/2" x 2-1/4", square, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
