Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 9-16 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO046WHP22 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO046WHP22 Monaco Bowl 14 Oz. 10" Dia. X 1-3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO046WHP22 |
| Manufacturer Part # | DBO046WHP22 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Type | General Usage |
| Size | 10" |
| Height | 1.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 11.55 lbs |
| UPC | 840291010858 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO046WHP22, Monaco Bowl, 14 oz., 10" dia. x 1-3/4", round, wide rim, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
