Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 17-32 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO034WHP13 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO034WHP13 Kyoto™ Bowl 17 Oz. 5-1/2" X 5-1/2" X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO034WHP13 |
| Manufacturer Part # | DBO034WHP13 |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Square |
| Material | Porcelain |
| Size | 5" |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 12.57 lbs |
| UPC | 840291009395 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO034WHP13, Kyoto™ Bowl, 17 oz., 5-1/2" x 5-1/2" x 2", square, linear design, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
