Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 9-16 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO032WHP22 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO032WHP22 Spiral® Bowl 14 Oz. 10" Dia. X 2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO032WHP22 |
| Manufacturer Part # | DBO032WHP22 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Size | 10" |
| Type | General Usage |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 11.9 lbs |
| UPC | 840291011183 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO032WHP22, Spiral® Bowl, 14 oz., 10" dia. x 2", round, rim, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)
