Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH 0 - 31 oz plastic bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBO024BET22 0 - 31 oz plastic bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBO024BET22 Re.WARE™ Onda Bowl 24 Oz. 6.5"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBO024BET22 |
| Manufacturer Part # | DBO024BET22 |
| Color | Beige |
| Long Side / Diameter | 6" - 7" |
| Shape | Round |
| Height | 2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 2.65 lbs |
| UPC | 840291067708 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBO024BET22, re.WARE™ Onda Bowl, 24 oz., 6.5", round, plastic, matte finish, shell (available late June 2025) (Packed By: 6 Each Per Case)
